Recent News
Czym jest miłość?

Miłość nie odgrywa roli ofiary ani nie obwinia innych.

Miłość nie uważa, że inni „chcą ich dopaść”. Miłość nie uważa, że ich bliscy są źli. Miłość współpracuje ze sobą. Bierze na siebie odpowiedzialność. Przebacza i pozwala, aby działania innych ludzi były ich podróżą. Miłość nie bierze spraw osobiście.

Miłość obejmuje odpuszczanie.

Miłość nie jest równoznaczna z posiadaniem. Tak jak mówi powiedzenie: „Jeśli coś kochasz, uwolnij to. Jeśli wróci, to jest twoje. Jeśli nie, to nigdy tego nie było”. Jest w tym prawda. Miłość pozwala ludziom na ich wolność. Nie trzyma mocno i nie miażdży ich skrzydeł, próbując je zatrzymać. Prawdziwa miłość nie chce posiadać. Jest gotowa uwolnić cię, jeśli tylko tego chcesz.

Miłość nie wymaga od ciebie kontynuowania związku.

Możesz bardzo kochać kogoś, ale możesz nie być z nim kompatybilny. Lub mogą doprowadzić cię do szaleństwa z ich ciągłym lekceważeniem twoich uczuć. Możesz nadal je kochać, ale to nie znaczy, że musisz być z nimi. Miłość nie oznacza, że musisz zostać, i zostać, i zostać. Możesz opuścić związek i kochać je tak czy inaczej.

W miłości nie ma miejsca na zazdrość.

Podobnie jak posiadanie, zazdrość nie równa się miłości. Myślimy, że jeśli nie jesteśmy zazdrośni o naszych bliskich, to znaczy, że ich nie kochamy. Prawdziwa miłość ma zaufanie do jakości związku. Wie, że druga osoba jest szczęśliwa i zadowolona wracając do ciebie i tylko ciebie.

Miłość to brak strachu.

Wszystkie emocje możesz umieścić na kontinuum. Na jednym końcu masz miłość. Następnie uznanie. Po tym jest radość, szczęście, zadowolenie i satysfakcja. Na przeciwległym końcu kontinuum miłości jest strach. Inne emocje oparte na strachu to, nienawiść, niepewność, zazdrość czy chciwość.

Miłość nie jest potrzebowaniem, ale chceniem.

Jedną z rzeczy, których staramy się nauczyć dzieci, jest to, że istnieje wyraźna różnica między chęcią a potrzebą. Potrzebowanie kogoś to uczucie oparte na strachu. Obawiasz się, że nie możesz bez nich żyć, więc ich potrzebujesz. I pamiętaj, że strach jest przeciwieństwem miłości. Pragnienie kogoś w twoim życiu daje im wolność, aby odejść, ale nadal pokazuje im, że je kochasz.

Miłość jest działaniem, a nie tylko uczuciem.

Ludzie mają tendencję do uzależniania się od intensywnych emocji — zwłaszcza gdy czują się dobrze. Tak więc, kiedy jesteśmy zakochani, chcemy czuć się w ten sposób na zawsze. Ale zgadnij co? To wyższe niż „Chmura 9” uczucie po pewnym czasie znika. To nie znaczy, że nie kochasz już drugiej osoby, to po prostu oznacza, że nie jest to już nowe. Więc to jest, gdzie działanie musi kopać w. Pokaż tej osobie, że ją kochasz. Nie zakładaj tylko, że wiedzą.

Miłość jest bezwarunkowa.

Słowo „bezwarunkowa” oznacza, że nie ma żadnych oczekiwań ani ograniczeń. Kochać bezwarunkowo to trudna rzecz, a większość ludzi nie jest w tym dobra. Ale prawdziwa miłość naprawdę kocha bez próby zmiany drugiej osoby.

News Reporter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *