Recent News
Czym jest szczęście?

Artykuły o szczęściu i o osiąganiu szczęścia.

„Staraj się codziennie uszczęśliwiać przynajmniej jedną osobę, a wtedy w ciągu dziesięciu lat być może uszczęśliwisz trzy tysiące sześćset pięćdziesiąt osób lub rozjaśnisz małe miasteczko swoim wkładem do funduszu ogólnej radości”.

– Sydney Smith

Każdy człowiek dąży do szczęścia. Właściwie prawie każde działanie, aktywność i cel są motywowane chęcią znalezienia szczęścia.

Kupujemy piękne rzeczy, chodzimy do restauracji i uwielbiamy podróżować. Szukamy miłości i szukamy posiadania, a wszystko po to, by cieszyć się większym szczęściem.

Czasami te dążenia czynią nas szczęśliwymi, a czasami nie, ponieważ prawdziwe szczęście pochodzi z wewnątrz i nie jest zależne od zewnętrznych źródeł.

Szczęście i radość są w twoim zasięgu. Ty potrzebujesz pozwolić wtedy wypełniać twój świadomość, i ty potrzebujesz dążyć unikać myśli że ty no zasługujesz szczęście.

Szczęście jest tu i teraz, nie w jakimś przyszłym czasie.

Tam są wiele artykuły o ten temacie, tutaj na ten stronie internetowej. Poniżej znajdziesz linki do kilku z nich.

Artykuły o szczęściu i jak być szczęśliwym

Porady dotyczące szczęścia w życiu codziennym

Możesz uczynić swoje życie szczęśliwszym. Jest to kwestia wyboru. Możesz powiedzieć, że to niemożliwe, skoro masz tyle problemów. Po prostu nie możesz być szczęśliwy. Mylisz się. Możesz być szczęśliwy nawet w trudnych czasach.

News Reporter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *